"Use what talents you possess: the woods would be very silent if no birds sang there except those that sang best."

"Birds sing after a storm. Why shouldn't people feel as free to delight in whatever sunlight remains to them?"

Monday, March 7, 2011

W prezecie urodzinowym zrobilam przyjaciolce obrazek-wisiorek.Za kazdym razem kiedy mnie odwiedzala,zwracala uwage na ta fotografie.Wiec postanowilam ,ze bedzie Jej.Zdjatko po namoczeniu,sciagnieciu warstw  i skladaniu na mokro wyszlo takie ciut pomiete :)Ale taki byl cel!Nakleilam je na drewniana ramke i pomalowalam polymer,potem tylko czarne koronki,korale nawleklam i zrobilam wisior .Podoczepialam,dokleilam i wyszla mi taka ramka.Przyjaciolka uwielbia i kolekcjonuje  ramki z wisiorami,kokardami wiec chyba prezecik jej sie spodoba.
Duzo slodkosci Wam zycze w nadchodzacym tygodniu!

As a gift,I made my friend a image-necklace for her birthday.Everytime she was at my place she swooned over the beautiful photography.So I decided,had it should be hers.The picture was dipped in water ,stripped of layers,soaked,and folded...it looks a bit wrinkled :)I glued it to a wooden slate,covered over with polymer,then it was time to add the frills,pearls and the necklace piece that I made and this is the outcome.My friend loves frames with such pieces and ribbons so I think the gift she will like.
I wish you lots of sweetness in the upcoming week!12 comments:

MariaPar said...

Kasiu, dziękuję za odwiedziny i ciepłe życzenia dla moich bliskich.
Broszka cudowna !
Pozdrawiam serdecznie

Różany Anioł said...

Broszka przepiękna!Zdjęcie damy klimatyczne i takie w moim ukochanym stylu. Cudownie wymyśliłaś i wykonałaś. Przyjaciółka będzie na pewno uszczęśliwiona!
Dziękuję za wyróżnienie to miło, że o mnie pomyślałaś. I za wszystkie cieplutkie słowa.
Buźka!:)

Kasia said...

Chyba zle opisalam:)To nie jest broszka to jest obrazek na sciane wielkosci glowy.Przepraszam ,ze wprowadzilam w blad opisem.dziekuje dziewczyny za cieple slowa

Różany Anioł said...

Wygląda jak broszka-wisiorek ;) A, że to na ścianę to nie umniejsza jej urody! Bardzo mi się podoba ta czarna dama. Z chęcią zrobiłabym z nią zawieszkę ;) oczywiście też na ścianę albo jak kto woli według swojego uznania.
Pozdrawiam cieplutko :)

Pamela said...

Hi Kasia!!

Thank you for visiting me and the lovely comments!
Pamela xo

Daphne Nicole & Lynda Cade said...

Oh Kasia, this necklace is so beautiful, you are so very talented... I know your friend was very happy to get this treasure!!!
Hugs~~~ Daphne

Kelly_Deal said...

Hi Kasia! Your necklace is gorgeous! I love that image!
Kelly

Danuta said...

Kochana Kasiu bardzo Ci dziękuję za tą śliczną klateczkę a ptaszek jest cudny. Jak tylko słoneczko wyjdzie to zrobię zdjęcia i pochwalę się prezentem od Ciebie.Wisiorek jest śliczny.Przyjaciółka będzie zachwycona.
Całusy

Tomaszowa Chata said...

Witam ciepło po przerwie w blogerskim życiu i dziękuję za wyróżnienie.
Obrazek wyszedł rewelacyjnie, taki w wiktoriańskim stylu. Ciekawy sposób wykonania.

Miłej soboty i niedzieli Kasiu:)
Tomaszowa

Kasia said...

Aniolku dziekuje raz jeszcze,Pamela, Daphne and Kelly I thank you so much for sweet words,Danusia-Bardzo prosze i dziekuje,Tomaszowa Kasienko cala przyjemnosc dla mnie i dziekuje slicznie

Barb said...

Thanks so much for the kind words when you visited me.... I love your romantic style....
How is your little needle tree made on your side bar... I tried to get a larger view but couldn't. Is it in a tin can... love the natural look and it would be just that little special thing to do for someone next year, if I can remember how it was by then. Happy Spring if it ever comes! Blessings~Barb

Kasia said...

Thank you Barb:)